Tim van Doorne - Broker

Tel.:      +31180643503

Mob.:    +31651262512

E-Mail:  tim@vvcom.nl


Guus van de Giessen - Broker

Tel.:      +31180643501

Mob.:    +31646741706

E-Mail:  guus@vvcom.nl


Xander Krielen - Broker

Tel.:      +31180643505

Mob.:    +31651378273

E-Mail:  xander@vvcom.nl


Richard Rolink - Broker

Tel.:      +31180643510

Mob.:    +31683650011

E-Mail:  richard@vvcom.nl


Jan Gnodde - Broker

Tel.:      +31180643507

Mob.:    +31657110576

E-Mail:  jan@vvcom.nl


Marco Aalbers - Broker (Winterswijk)

Tel.:      +31543512180

Mob.:    +31610917983

E-Mail:  marco@vvcom.nl


Simone de Snaijer - Admin/Execution

Tel.:      +31180643512

E-Mail:  vvcom@vvcom.nl