Uittreden partner Tim van Doorne

Na 24 jaar actief te zijn geweest als partner binnen V&V Commodities vof zal Tim van Doorne per 1 januari 2024 uittreden. Wij bedanken Tim voor de jarenlange succesvolle inzet die V&V Commodities mede daar gebracht heeft waar we nu zijn. Tim heeft de afgelopen maanden persoonlijk al van een groot deel van zijn relaties afscheid kunnen nemen. Zelf zullen we medio januari afscheid nemen van Tim. We wensen Tim, samen met zijn vrouw Karin, alvast alle geluk toe en we hopen dat ze nog lang samen kunnen genieten.

vvcom-Tim
vvcom-Tim

Na 24 jaar actief te zijn geweest als partner binnen V&V Commodities vof zal Tim van Doorne per 1 januari 2024 uittreden. Wij bedanken Tim voor de jarenlange succesvolle inzet die V&V Commodities mede daar gebracht heeft waar we nu zijn. Tim heeft de afgelopen maanden persoonlijk al van een groot deel van zijn relaties afscheid kunnen nemen. Zelf zullen we medio januari afscheid nemen van Tim. We wensen Tim, samen met zijn vrouw Karin, alvast alle geluk toe en we hopen dat ze nog lang samen kunnen genieten.