Nieuwe medewerker Dina Rasamimanantsoa

Met trots presenteren we onze nieuwe medewerker Dina Rasamimanantsoa (wordt uitgesproken als Dean Rasamimanantso). Dina heeft de Franse nationaliteit en is in bezit van een Master in Finance behaald aan een gerenommeerd Frans Instituut (SKEMA Business School).

Dina heeft een deel van zijn opleiding in de Verenigde Staten genoten en heeft circa twee jaar werkervaring in de financiële sector. Bij onze dynamische markten die continu in beweging zijn en waarbij vele financiële instrumenten ingezet kunnen worden is dit een hele waardevolle opleiding en werkervaring. In eerste instantie zal Dina bij VV COM voornamelijk actief zijn met de commerciële administratieve ondersteuning van onze contracten, ook om langzaam maar zeker met onze grondstoffenhandel vertrouwd te raken. Na een inwerkperiode en verdere interne en externe opleidingen zal Dina actief worden als “junior broker”. Wij zijn blij met Dina in ons team en wensen hem veel succes!

vvcom-medewerker-Dina-Rasamimanantsoa
vvcom-medewerker-Dina-Rasamimanantsoa

Met trots presenteren we onze nieuwe medewerker Dina Rasamimanantsoa (wordt uitgesproken als Dean Rasamimanantso). Dina heeft de Franse nationaliteit en is in bezit van een Master in Finance behaald aan een gerenommeerd Frans Instituut (SKEMA Business School).

Dina heeft een deel van zijn opleiding in de Verenigde Staten genoten en heeft circa twee jaar werkervaring in de financiële sector. Bij onze dynamische markten die continu in beweging zijn en waarbij vele financiële instrumenten ingezet kunnen worden is dit een hele waardevolle opleiding en werkervaring. In eerste instantie zal Dina bij VV COM voornamelijk actief zijn met de commerciële administratieve ondersteuning van onze contracten, ook om langzaam maar zeker met onze grondstoffenhandel vertrouwd te raken. Na een inwerkperiode en verdere interne en externe opleidingen zal Dina actief worden als “junior broker”. Wij zijn blij met Dina in ons team en wensen hem veel succes!